Tajemnice bez tajemnic

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: edward » 17 lis 2017, 12:32

Załączniki do tekstu „Bóg Izraela to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata"
Odebrane
Marek Glogoczowski
04:55 (1 godzinę temu)
do "Undisclosed-R.
Załączniki do tekstu „Bóg Izraela to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata
http://markglogg.eu/?p=2028
tekst zasadniczy ukazał się także, z możliwością jego komentowania na:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... zechswiata / oraz http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/141 ... ego-brahma i https://wiernipolsce.wordpress.com/2017 ... ent-124891
1900 words/słów
Załącznik (Addendum) 2:
„13 LUCYFERYCZNYCH TEZ” Karola Wojtyły z lat 1969-79
Poniższe „TEZY” zostały opublikowane w 2010 roku, przez doszukującego się wpływów masońskich w Kościele, księdza Luigi Villa podstawie autoryzowanego w roku 1979, przez Karola Wojtyłę już jako papieża, tłumaczenia jego książki z roku 1969 „Osoba i czyn”, na język angielski pod tytułem „The Acting Person”.
Według https://marucha.wordpress.com/2012/10/21/osoba-i-czyn/ z roku 2012:
Teza 15:
Bóg nie jest historycznym bytem, który współpracuje z ludźmi, ani też człowiek nie współpracuje z Bogiem, lecz wyłącznie z innymi ludźmi. Religia nie ma swych źródeł w boskim objawieniu, lecz jest rezultatem wyobraźni człowieka. Religia katolicka nie różni się [pod tym względem] od innych kultów.
Teza 16:
Objawienie Boże jest niemożliwe do udowodnienia.
Teza 17:
Jedyne realne wytłumaczenie treści Nowego Testamentu nosi charakter filozoficzny.
Teza 18:
Każdą bożą tajemnicę należy uważać za czysty wytwór ludzkiej myśli. To samo dotyczy tradycyjnej chrześcijańskiej dogmatyki, będącej jednym z tych błędnych systemów.
Teza 21:
Czysto ludzka wspólnota, powszechna i solidarna – oto prawdziwy Kościół Chrześcijański, zgodny z Ewangelią odczytaną na nowy sposób, przeciwny dotychczasowemu totalitarnemu Kościołowi.
Teza 22:
Drogą do uratowania chrześcijaństwa nie jest Objawienie Stworzenia, Odkupienie lub Sąd Ostateczny, ale słowa „dialog” i „bliźni”.
Teza 24:
Zbawienie – samorealizacja ludzkości – nie ma wiecznej natury. Nie przyniesie ono człowiekowi żadnego cielesnego zmartwychwstania. Naiwną wiarę w życie wieczne, w zmartwychwstanie, czy cielesny powrót Zbawiciela na Ziemię, należy rozważać wyłącznie symbolicznie.
Teza 25:
Na drugim świecie, po śmierci, nie będziemy nagradzani za dobre uczynki, ani nawet karani za grzechy.
Teza 28:
Dlaczego człowiek z taką łatwością stworzył sobie duszę? Ponieważ nie została stworzona z niczego, lecz z istniejącej materii: w zwierzęcej duszy rozwijało się filogenetycznie to, co otrzymała ona od swych rodziców, przodków, od małp i [w tym procesie] mogła się jedynie ulepszać.
Teza 32:
Nie ma powodu, aby troszczyć się o dusze poronionych dzieci. Będą zbawione, gdyż grzech pierworodny nie istnieje.
Teza 33:
Nie ma powodu, aby chrzcić lub stosować inne tradycyjne formy dołączania nie-chrześcijan lub niewierzących do Kościoła, ani nawracać wyznawców innych religii.
Teza 35:
Człowiek jest Bogiem widzialnym. Widzieć człowieka – to widzieć Boga.
Jeden z komentatorów („Kapsel” @74) powyższych 13 TEZ nazwał „szatańskimi wersetami”. I znana jest przyczyna dla której nabrały one takiego „lucyferiańskiego” charakteru. Omawiając te „Tezy”, opublikowane w języku francuskim oraz angielskim, na str. 24 miesięcznika “Chiesa viva” z września 2010, ksiądz Luigi Villa Docteur en théologie uczciwie dodał że, cytuję „żywiołowa doktor Anna-Teresa Tymieniecka, dzięki jej współpracy z wydaniem angielskim przez 4 lata, była w stanie zrealizować naprawdę ogromne przedsięwzięcie: uwolnić umysł Karola w celu przekazania tego, co naprawdę chciał wyrazić, a co nie było w pełni zrealizowane w oryginalnej pracy” (patrz komentarz @195). A zatem powyższe Tezy są wynikiem współpracy z przyszłym Ojcem Świętym jego bliskiej znajomej, w młodości z Krakowa. I chyba z tego powodu są one przykładem trzeźwości myślenia, zarówno Papieża Polaka jak i środowiska, w którym się on obracał. Te „tezy” poprawiają zatem mój humor (wyraźnie popsuty encykliką „Laborem exercens” z roku 1981), jako że pochodzę z rodziny, która Wojtyłę znała osobiście. Coś się jednak złego stało z Karolem Wojtyłą po zamachu nań 13 maja 1981 roku, kardynał Ratzinger utrzymywał, że wtedy się on zasadniczo zmienił. O tym pod koniec Addendum 3.
Addendum 3:
Proza prób realizacji „Niebiańskiego Jeruzalem” w dzisiejszym Świecie
Pod koniec października br. odwiedził mnie, w Gdańsku, mój “comrade in arms” Izrael Szamir, od kilku lat mieszkający znowu w ojczystej dla niego Rossiji, będący “w przelocie” miedzy Tel Awiwem, Sztokholmem oraz Paryżem, gdzie miał spotkać się ze swym wydawcą. Ponieważ jego (2) żona napisała pracę magisterską na temat obrazu “Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga, którego oryginał znajduje się w Muzeum Narodowym w Gdańsku, więc specjalnie dla niego załatwiliśmy otwarcie Muzeum w przeddzień święta 1 listopada.
Z oglądania sławnego obrazu nic jednak nie wyszło, został on bowiem już 30 października szczelnie zapakowany przed mającym się rozpocząć wkrótce remontem Muzeum. Zadowoliliśmy się zatem oglądaniem jego kopii w kościele NMP w Gdańsku, a z otrzymanej od dyrektora Muzeum książeczki się dowiedziałem, że obraz został namalowany we flamandzkiej Bruggi na zamówienie już wtedy „globalistycznych” florenckich bankierów, Tomasso Potinari oraz Angelo Tani. I na prawym skrzydle tego obrazu – iście imponującego liczbą nagich, nie zdeformowanych jeszcze przez Dobrodziejstwa Cywilizacji postaci – w górnej jego części zostało namalowane “wejście do Nieba” (a raczej do Raju, jak zauważają autorki otrzymanego przez nas opracowania). Zostało ono namalowane w formie “bogato zdobionej gotyckiej bramy, symbolizującej Miasto Boże – Niebiańską Jerozolimę … (jej bramy) będą odbudowane z szafiru i szmaragdu, w wszystkie jej mury z drogich kamieni.Wieże Jerozolimy będą zbudowane ze złota, a wały ochronne ze szczerego złota itd.” (Tb 13:17).
I w tym miejscu warto przypomnieć, co z książki „Osoba i czyn” Karola Wojtyły, wydanej w języku angielskim pod tytułem „Acting Person” w roku 1979, wydedukował ks. Luigi Villa w roku 2010. Otóż Tezy 24 i 25 polskiego papieża są następujące:
Zbawienie – samorealizacja ludzkości – nie ma wiecznej natury. Nie przyniesie ono człowiekowi żadnego cielesnego zmartwychwstania. Naiwną wiarę w życie wieczne, w zmartwychwstanie, czy cielesny powrót Zbawiciela na Ziemię, należy rozważać wyłącznie symbolicznie. Na drugim świecie, po śmierci, nie będziemy nagradzani za dobre uczynki, ani nawet karani za grzechy.
Czyli według św. Jana Pawła II „Sąd Ostateczny” przedstawia nie tyle, jak sprawy życia i śmierci mają się w ISTOCIE, ale bardzo szczegółowo informuje nas o sztucznie wygenerowanych przez Ojców Kościoła NADZIEJACH na Wieczną Lepszą Przyszłość ludzi oraz ludów wychowywanych w „religijnych oparach” „nie mających swych źródeł w boskim objawieniu, lecz będących rezultatem wyobraźni człowieka” (Teza 15 JPII). W szczególności o pośmiertnym pobycie w takim to „mieście szczęścia” marzyli nie tylko sponsorujący ten obraz chrześcijańscy bankierzy z Florencji przed 400 laty, ale wciąż marzą liczni na terenie USA żydzi z Neutrei Karta (dosł. „strażnicy miasta”), cytowani przez Brunona Drweskiego w tekście głównym pt. „Jahwe to Atrapa hinduskiego Brahmy – Stworzyciela Wszechświata”
I tę sprawę spróbuję, jako człowiek o dużym doświadczeniu życiowym, który „z niejednego już pieca chleb jadł”, cokolwiek szerzej – czyli dosłownie po „lucyferiańsku” – naświetlić. Chodzi mi o tych wszystkich, którzy swym cnotliwym życiem, samo-skazywali się na pośmiertny pobyt w Niebie (lub do tego Nieba usiłowali się „wkupić” fundując obrazy jak ten, którego fragment jest tutaj reprodukowany). Według cytowanego powyżej proroka Tobiasza (13:18):
Bramy Jerozolimy rozbrzmiewać będą pieśniami wesela,
a wszystkie jej domy zawołają:
“Alleluja, niech będzie uwielbiony Bóg Izraela!”
I błogosławieni będą błogosławić Imię święte
na wieki i na zawsze».
Czyli mówiąc prozaicznie, w Niebiańskim Jeruzalem będzie się „żyło” równie interesująco jak w niedzielę we współczesnym polskim kościele, przepełnionym pieśnią „my chcemy Boga”, którą pamiętam ze stalinowskiej mej młodości. Już wtedy, w wieku lat kilkunastu stwierdziłem, że msze w kościele są po prostu NUDNE. Zaledwie w dekadę po tym, jak przestałem chodzić do kościoła, znalazłem się w „kraju pod bogiem Izraela” (opinia Noama Chomsky’ego) o nazwie Stany Zjednoczone AP i dość szybko tam zauważyłem, że się tam żyje – choć zajmując się nie tyle śpiewem tylko wymagającą DYNAMICZNEGO SIEDZENIA monotonną pracą – też wyjątkowo NUDNO. Czemu udało mi się dawać publiczny wyraz, w latach 1970-tych, na łamach paryskiej „Kultury”:
Wróćmy zatem do GOTYCKIEJ BRAMY DO NIEBA uwidocznionej na obrazie Memlinga. Ponieważ ludzie religijni starają się aby było „jak w Niebie tak i na Ziemi”, więc naszkicowany na tym obrazie zurbanizowany raj, odizolowany od Przyrody śladowo obecnej u podnóża „schodów do Nieba”, starają się oni jakoś odtworzyć na Ziemskim Padole. I to jest praktyczne zadanie dla MASONÓW czyli Murarzy, bo bez ich pracy zwanej LABOR, żadnego Nowego Jeruzalem nie da się zbudować. Zaś Nowoczesnym Świadectwem takiej filo-masońskiej pracy, jest bez wątpienia encyklika „Laborem exercens”, ogłoszona przez Jana Pawła II zaledwie w 4 miesiące po morderczym nań zamachu 13 maja 1981. W tej książeczce, która stała się „deklaracją ideową” wielomilionowego ruchu „Solidarność”, już w jej wstępie czytamy, że:
„poprzez pracę ma się (człowiek) przyczyniać do ciągłego rozwoju nauki i techniki, … stworzony bowiem na obraz i podobieństwo Boga Samego aby ziemię czynić sobie poddaną (por. Rdz 1, 28). … Słowa o ‘czynieniu sobie ziemi poddaną’ posiadają ogromną nośność. Wskazują na wszystkie zasoby,które ziemia (a pośrednio świat widzialny) kryje w sobie, a które przy pomocy świadomego działania człowieka mogą być odkryte i celowo wykorzystywane przez niego”. …I dalej, w rozdziale “Ekonomizm i materializm: „nie można oddzielać „kapitału” od pracy — i w żaden też sposób nie można przeciwstawić pracy kapitałowi ani kapitału pracy, ani tym bardziej — jak o tym będzie mowa poniżej — przeciwstawiać sobie konkretnych ludzi, stojących za tymi pojęciami. … Praca jest dobrem człowieka — dobrem jego człowieczeństwa — przez pracę bowiem człowiek nie tylko przekształca przyrodę, dostosowując ją do swoich potrzeb, ale także urzeczywistnia siebie jako człowieka, a także poniekąd bardziej „staje się człowiekiem”.
A zatem mamy w rzeczonej encyklice wręcz pochwałę Solidaryzmu Kapitału i Pracy, dla którego biblijnym wzorem jest pracowite zachowanie się RODZINNEGO tandemu Abr/ah/ama i Sary, „bożego stręczyciela” i jego atrakcyjnej „pracownicy bożej”. W Nowym Świecie na tej “Abrahamicznej” Zasadzie została zbudowana Wszechmoc Stanów Zjednoczonych AP, „Amerykanizm to ideologia intelektualnej prostytucji”, jak to zauważają co odważniejsi, spychani na margines publicyści, w Polsce Zbigniew Jankowski. Poniżej powtarzam zdjęcie „budującego” przykładu, jak Solidarnie związana z Kapitałem Praca „uczłowieczyła” skrawek Nowego Świata, zwany Manhattanem, w ciągu zaledwie 2 wieków zamieniając go w coś, co ludziom religijnym – a zwłaszcza Żydom, których w tym miejscu jest prawie dwumilionowe skupisko – przypomina Nowe Jeruzalem, w którym „ludzie bardziej stają się ludźmi”:
Otóż w roku 1984 byłem świadkiem, jak francuski socjolog pracy Allain Tourraine nazwał emanującą z encykliki „Laborem exercens” ideologię NEOJUDAIZMEM. Czyli prądem – a raczej trądem – umysłowym, „który nie powinien istnieć”, by przypomnieć słowa Johna Strugnella, zacytowane przez dziennik Haaertz w Tel Awiwie w roku 1990. Mówiąc prosto, ta oparta na PRAKTYCZNYCH WSKAZANIACH Pisma Świętego, sławna encyklika bliskiego znajomego mej rodziny, to nic innego jak „cegła poznawcza” wzmacniająca budowlę Ogólnoświatowej Cywilizacji TPD, opartej na kulcie Techniki, Pieniądza oraz Dupy, wokół której życie Uczłowieczonych Pracą Narodów coraz intensywniej się rozkręca. A zatem w świetle mego LUCYFERYCZNEGO spojrzenia, ten wielotysięczny Marsz Młodych 11.11. 2017 w Warszawie, przebiegający pod hasłem „My chcemy Boga!”, zaczyna być całkowicie zrozumiały: według Tezy 15 JPII, „Bóg” – czy „Chrystus Król” – to tylko wyobraźniowy symbol Cywilizacji, którą dziś, w Wolnej do Pracy Polsce, budują błogosławieni przez JPII Bankierzy oraz Masoni. A ci Młodzi Antykomuniści, maszerujący pod białoczerwonymi sztandarami kilka dni temu, to nic innego jak przygotowujący się do Pracy, w sposób odpowiednio Dupą uduchowiony, czciciele Boga-Stwórcy TPD Cywilizacji! (Osobom mało gramotnym przypominam, że „PIENIĄDZ TO ŻARLIWY BÓG IZRAELA przed którym wszyscy inni bogowie człowieka muszą się ugiąć” – Karol Marks na przedostatniej stronie eseju „W Kwestii żydowskiej” z roku 1844.)
I co my STARZY, w tej banalnej sytuacji religijno-społecznej mamy robić? Jeszcze raz powtórzę, że papieski „Laborem exercens” to nic innego jak HYMN POCHWALNY KU CZCI GOLEMA, Maszyno-Człowieka wynalezionego przez jakichś tam rabinów w celu osiągnięcia, przy jego pomocy, nakazanego im przez Boga „panowania nad ziemią”. I ten żydowski GOLEM zaczął żyć własnym zmechanizowanym życiem, miażdżąc na swej drodze także swych Czcicieli: za pomocą wyprodukowanej przez Cywilizację TPD urządzeń strzelano bowiem skrytobójczo (jak biblijny Dawid) obezwładniającymi kulami, i do Karola Wojtyły 13 maja 1981 na placu św. Piotra w Rzymie i do Ronalda Reagana 3 miesiące wcześniej przed hotelem Hilton w Waszyngtonie. A to wyraźnie po to, by w trakcie trwających, w obu wypadkach, kilkugodzinnych operacji „usuwania (nie istniejących) kul”, przekonywać ich „z miłością” do współdziałania z Niewidzialnym Panem Świata (obecnie znanym jako Deep State), w zbożnym dziele likwidacji „Imperium Zła” na Wschodzie Europy. I stąd zapewne ten podpis JPII pod wzmiankowanym powyżej gniotem poznawczym, opublikowanym przez Watykan zaledwie w 4 miesiące po tej mafijnej „przyuczce”. (Przyznaję, że nigdy nie ośmieliłem się zapytać 96-letnią obecnie dr Wandę Półtawską, co miał na myśli włoski sędzia Rosario Priore, który prowadził dochodzenie w sprawie zamachu na papieża w 1981 roku i który publicznie stwierdził, że „ Wanda Półtawska nie tylko prowadziła prywatną korespondencję z Janem Pawłem II, ale także znała najbardziej straszliwą tajemnicę tego pontyfikatu“.)
By w jakiś sposób poprawić humor ewentualnym czytelnikom powyższego „lucyferycznego” addendum, załączam wykonaną jako antidotum na zatrucie ideami „Laborem exercens”, satyrkę n.t. „uczłowieczających celów” motywowanej Pieniądzem, prostytucjo-podobnej pracy, powstałą już ćwierć wieku temu, w okresie gdy współpracowałem z „Zielonymi Brygadami” w Krakowie:

This entry was posted in Ad PODHALAŃSKA AKADEMIA NAUK, POLSKIE TEKSTY, religia zombie.

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 24 lis 2017, 17:47

KOMITET OBRONY DEMOKRACJI... ZDEMASKOWANY

https://www.gloria.tv/article/HvxxeTxHvWMg66q81Y1sgqFeJ

Obowiazkiem kazdego Polaka i Polki jest poznac prawde o wrogach Polski i Polakow, aby ustrzec Polske, siebie i nastepne pokolenia Polakow przed ZYDO-LEWACKA ZARAZA.

Dodatkowy komentarz o dzialaniach zydo-lewackiej zarazy w Polsce ze strony Polish Club Online:
http://www.polishclub.org/2017/05/12/znikli-spadkobiercy-fortuny-jana-kulczyka/

Zniknęli spadkobiercy fortuny Jana Kulczyka

fiesta to michał • 29 minut temu

Tak, kazdy ma prawo do prywatnosci, ale gdy mamy do czynienia z przestepstwami i korupcja na szkode Polski i Narodu polskiego, czego przykladem sa m.inn. Henryk i Jan Kulczykowie, bo o nich jest mowa w artykule, wowczas konczy sie prywatnosc, poniewaz zostalo zlamane polskie prawo oraz zasady moralne i nie moze byc zadnej "taryfy ulgowej" dla zlodziei i osob dziedziczacych majatek zlodziei.
Poza tym, kto nie zna realiow swiata przestepczego to nie wie, mowiac lagodnie, ze korupcja rodzi korupcje i za przyklad moga posluzyc chociazby rodzice dajacy lekcje swoim dzieciom i tak dziala ten mechanizm, nie wchodzac w szczegoly dzialania spec sluzb PRL, jak: SB czy WSI oraz w szczegoly dzialania nomenklatury komunistycznej w okresie PRL i PRL"bis" (czytaj: III RP), ktorzy nie bedac u wladzy tworza tajny uklad rzadzacy i oddzialywuja na politykow, na wplywowe osoby w panstwie, na sytuacje polityczna i ekonomiczna etc i zasieg tego skorumpowanego dzialania obejmuje Polske, Europe i pozostale kontynenty.
Mafia zlozona z bylych prominentow komunistycznych i agentow spec sluzb PRL jest o wiele mniejsza niz MAFIA powstala po rozpadzie ZSRR, ale i miedzy nimi sa powiazania mafijne nie mowiac o MAFII ZYDOWSKIEJ, ktora ma szerokie powiazania miedzynarodowe i tworzy TAJNY RZAD SWIATOWY, ktorych czlonkowie dzialaja za kulisami rzadow i korporacji.

Za przyklad niech posluzy list G.Sorosa (wegierskiego Zyda z USA) do A.Dudy dostarczony przez zydo-masonska organizacje pod niewinna nazwa: "Fundacja S.Batorego" , ktora zalozyl G.Soros w 1988r , czyli jeszcze za czasow rzadow Zyda Margulisa vel "gen.Jaruzelskiego".
Po tym liscie A.Duda zawetowal projekt reformy sadownictwa w Polsce autorstwa PiS, opartego na skorumpowanych przepisach PRL-owskich , ktore chronily PRL-owskich zbrodniarzy i zlodziei przed kara za zbrodnie i zlodziejstwa, a przede wszystkim zmian obawial sie sam zydowski oszust G.Soros, ktory najwyrazniej utrudnia wprowadzenie reform w Polsce, ktore beda realizowaly polskie interesy narodowe i kolejnym takim przykladem wrogiego dzialania G.Sorosa jest wspierany przez niego ZYDO-LEWACKI "KOD" (Komitet Obrony Demokracji) zlozony prawie z samych Zydow i bylych agentow spec sluzb PRL - poczytajcie, a zrozumiecie:
https://www.gloria.tv/artic...

Dzialania KOD popiera rowniez Zyd, lewak, byly tajny wspolpracownik SB i zlodziej A.Kwasniewski (Stolzman).
Dzialania KOD popiera Zyd i tajny wspolpracownik SB "Bolek" L.Walesa (Kohne).
Dzialania KOD popieraja wszystkie ZYDO-LEWACKIE MEDIA w Polsce na czele z "GW" Zyda A.Michnika (Szechtera).

Z powyzszych informacji najwyrazniej wynika, ze POLSKOJEZYCZNE ZYDO-LEWACTWO w kolaboracji z MIEDZYNARODOWYM ZYDO-LEWACTWEM (Soros, Merkel, Tusk etc ) walczy o utrzymanie swoich wplywow w Polsce i nie chce dopuscic do reform w Polsce, dlatego celowo wprowadzaja chaos (zamieszanie) i dezinformuja Polakow, bo jak mowi polskie przyslowie, w metnej wodzie latwiej zlowic rybe.

fiesta


401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 19 gru 2017, 16:20

O rocznicy 13 grudnia , nowym premierze i jego expose , jubileuszu Polsatu , karze dla TVN , niemieckim Lotto i aplikacji Mosadu

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1237&v=WyS1YM4xxPM


Komentarze Stanisława Michalkiewicza

https://www.youtube.com/watch?v=MZIs2aZ_7nE

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 31 sty 2018, 2:09

Opadły żydowskie maski !
https://www.youtube.com/watch?v=Myi8tbA-7-M


Leszek Żebrowski o domniemanym polskim nazizmie i żydowskich roszczeniach wobec Polski
https://www.youtube.com/watch?v=wP3nYKHeQB8


Prof. Jerzy R. Nowak: "Obchodzimy się z Izraelem jak z jajkiem"
https://www.youtube.com/watch?v=702JEK75-Zk


31 stycznia 2018r
MANIFESTACJA PRZED AMBASADA IZRAELA W WARSZAWIE
https://www.youtube.com/watch?v=LVN_4fYnqDc

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 12 lut 2018, 16:38

ZA KILKA DNI WEJDZIE PRAWO , KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĘ NA ZAWSZE !

https://www.youtube.com/watch?v=WhRWCE4DMDc

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 24 lut 2018, 5:04

Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego

Wojciech Sumliński

https://www.youtube.com/watch?v=x5-KiR2ZMzk


W.Sumlinski informuje lub milczy o niewygodnych sprawach, ktore dotycza obecnego PRL"bis", ktory powstal po 1989r i w ktorym dziala dawny uklad PRL-owskich sluzb specjalnych oparty na bylych agentach SB i WSI oraz powiazany z:
- rodzima nomenklatura komunistyczna, ktora wzbogacila sie na kradziezy za bezcen polskiego majatku narodowego.
- politykami u wladzy z roznych ugrupowan politycznych i dlatego trzymaja w szachu wszystkie partie jakie dotychczas rzadzily w PRL"bis".
- sadownictwem i prokuraturami, ktore nigdy nie moga znalezc sprawcow zbrodni i przestepcow.
- agentami w KK, ktorzy zrobia wszystko, zeby nie skompromitowac siebie i KK w PRL"bis".
- lokalnymi mafiami i recydywistami, ktorzy posiadaja immunitet i wykonuja suche i mokre roboty.
- oligarchami i mafiami miedzynarodowymi, z ktorymi prowadza wspolne interesy.
- z tajnymi spec sluzbami bylego ZSRR, Izraela etc.


Dlatego rzadzaca dzis partia PiS nie chce ujawnic aneksu do WSI, bo to bylby rowniez koniec ich rzadow, poniewaz wszystkie partie polityczne sa skompromitowane wraz z wieloma waznymi politykami tych partii.
Zeby nie byc goloslownym to przytocze wypowiedz dr Zbigniewa Kekusia - patrz strona:
https://www.youtube.com/watch?v=v9RG5KQSWyQ

Film W.Sumlinskiego i Z.Kekusia (jako uzupelnienie) powinien obejrzec kazdy Polak i Polka, bo to ukazuje SYSTEM MAFIJNY, ktory rzadzi przez ostatnie 29 lat od podpisania ukladu "okraglego stolu" (1989r) pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci.

Polacy zamieszkali w PRL"bis" sa z kolei tania sila robocza i placa najwieksze podatki i o to chodzi zydom u wladzy w PRL"bis".

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 07 mar 2018, 6:22

KULISY KARIERY D.TUSKA

https://www.youtube.com/watch?v=xHy6JQ7Xv7A


OBCIĄŻAJĄCE ZEZNANIA FUNKCJONARIUSZA ABW PRZECIWKO D.TUSK !

https://www.youtube.com/watch?v=YtE99EnO2Nw

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 15 mar 2018, 5:49

Wraca sprawa zabojstwa P.Jaroszewicza i jego zony Alicji - nowe fakty.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... dMQ8a-ZKW8


NOWE INFORMACJE

P.Jaroszewicz nie tylko miał kwity na Jaruzelskiego i Kiszczaka - 14.03.2018

https://www.youtube.com/watch?v=527EQRlltZw

Andrzej Jaroszewicz: nie mogę na razie uwierzyć, że to sprawcy zbrodni

https://www.youtube.com/watch?v=6eUmkFjOB7o

KTO TAK NAPRAWDĘ ZABIŁ JAROSZEWICZÓW I OTRUŁ SKRIPALA ?

https://www.youtube.com/watch?v=cc_GJ8yy2mQ

401
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 17:23 przez 401autobahn, łącznie zmieniany 1 raz.

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 16 mar 2018, 18:20

Tajemnice wywiadu: FOZZ, Zalew i Zelazo, czyli afery PRL-u

Historycy z IPN ujawniaja kulisy afer zwiazanych ze spec sluzbami PRL i powiazan spec sluzb PRL ze skorumpowanymi wladzami komunistycznymi na najwyzszych szczeblach wladzy w PRL.
Jak powiedzial komunistyczny zlodziej i zdrajca W.Gomulka: "RAZ ZDOBYTEJ WLADZY NIE ODDAMY NIGDY" (1945r).... ale nie zdawal sobie sprawy z tego, ze wiecznie zyl nie bedzie i kiedys wyjdzie na jaw prawda o komunistach i systemie komunistycznym w PRL.
Teraz Polacy maja okazje zobaczyc co komunisci i komunistyczne spec sluzby robily w Polsce oraz jak Polacy byli okradani i oglupiani przez propagande komunistyczna przez dziesiatki lat.

https://www.youtube.com/watch?v=0vMmduNMyh4


FOZZ - ściśle tajna operacja oficerów wywiadu wojskowego i rosyjskich służb

https://www.youtube.com/watch?v=sF3iz7rvLNw

PRZYKLADY TRESOWANIA POLAKOW PRZEZ KOMUNISTOW I KOMUNISTYCZNY APARAT TERRORU W PRL

Grudzień 1970

https://www.youtube.com/watch?v=XugBBExUaaE

Grudniowa Rewolucja Szczecin 1970

https://www.youtube.com/watch?v=NSEYaxXuhtg

401

401autobahn
Posty: 165
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Tajemnice bez tajemnic

Postautor: 401autobahn » 05 kwie 2018, 4:23

New Forensic Evidence Validates The Shroud Of Turin
And The Resurrection Of The Person In It

(Nowe dowody kryminalne potwierdzaja autentycznosc calunu turynskiego i zmartwychwstanie osoby znajdujacej sie w calunie)

https://www.youtube.com/watch?v=E_fSgPQYxkk

Krotko mowiac badania wlokien calunu turynskiego, sladow krwi na calunie, zadanych ran, widocznego obrazu twarzy i ciala Jezusa uszkodzonych na skutek pobicia, chlosty i ukrzyzowania oraz badania pylow roslinnych i sladow wapnia na calunie etc , ktore zostaly przeprowadzone w kilkunastu krajach Europy i USA przez grupy naukowcow z roznych dziedzin nauki i techniki (chemikow, fizykow, kryminologow, biologow, historykow etc) udowodnily poza wszelka watpliwoscia, ze calun turynski pochodzil z I-go wieku oraz ze calunem bylo przykryte cialo Jezusa, ktore po smierci na krzyzu zostalo zlozone w grobie wykutym w skale wapiennej.
Wyniki tych badan naukowych potwierdzily zgodnosc z opisami ewangelicznymi dotyczacymi tortur, zadanych ran, ukrzyzowania i zlozenia w grobie ciala Jezusa, ktore na skutek sil nadprzyrodzonych ponownie ozylo, czyli zmartwychwstalo.


401


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość